• 090103
  • Na individuální objednávku

Skluzavka Eco se schůzky - fialová

53 999,00 Kč
S DPH
Počet

Výška nástupní plochy je přizpůsobená dětem předškolního a mladšího školního věku. Moderní vzhled podněcuje děti k vyzkoušení rychlého sjezdu. Odolná a bezpečná konstrukce skluzavky je vyrobena z nerezu a HDPE desek určených do exteriéru. Celek je odolný proti působení vlhka, rzi, deště, sněhu, větru, slunečního záření i proti vandalizmu. Rozměry 72 x 250 cm. Bezpečnostní plocha 372 x 600 cm. Celková výška 195 cm. Výška volného pádu 120 cm. Shoda s EN 1176-1:2009K výrobku Vám zpracujeme kompletní nabídku obsahující dodávu prvků i jejich montáž a uvedení do provozu.
ZÁRUKY:
• 10 let: Záruka na veškeré výrobní vady prvků vyrobených z plastu HDPE, HPL a z nerezavějící oceli.
• 5 let: Záruka na výrobní vady prvků vyrobených ze zinkované oceli a hliníku.
• 3 roky: Záruka na výrobní vady veškerých prvků vyrobených z plastu, zinkované oceli práškově barvené, lan a šplhacích sítí.
• 2 roky: Záruka na výrobní vady veškerých prvků vyrobených ze dřeva a materiálů na bázi dřeva, gumy a dalších neuvedených výše.
Všechny materiály přirozeně stárnou. Estetický vzhled prvků se může vlivem času zhoršovat. Tento proces nemá vliv na odolnost výrobků ani na jejich bezpečnost. Během používání může dojít ke změnám barevnosti prvků, praskání dřeva nebo otěrům na barvených kovových prvcích (týká se především žebříků, úchytů, lan a podest). Na prvcích vyrobených z nerezavějící oceli AISI 304 se mohou, vlivem mořského vzduchu nebo v případě umístění v okolí moře, objevit nánosy soli. V případě umístění v blízkosti chlorované vody se prvcích mohou usazovat nánosy chloru. V obou případech je doporučeno použití prvků vyrobených z nerezavějící oceli AISI 316.
Záruka se nevztahuje na:
- poškození vzniklá z důvodu nesprávného používání prvků nebo z důvodu vandalizmu,
- změny prováděné na instalovaných zařízeních,
- neodbornou montáž zařízení,
- živelné pohromy: povodeň, záplavy, požár, vichřice a další.
• od 1 do 8 let
Věk
12-18 měsíců
Věk
2-3 roky
Věk
18-24 měsíců
Věk
3-6 let
Určeno pro
jesle
Určeno pro
1.-3.třída ZŠ
Určeno pro
mateřská škola
Prvky pro vybavení hřišť
Insgraf
Dostupnost
čekáme na doplnění zásob

Specifické reference