Nejčastější dotazy

Naši klienti se velmi často zajímají o podobné informace. Připravili jsme pro Vás přehledné odpovědi na nejčastější dotazy.

JAKÝM ZPŮSOBEM VÁM MŮŽEME ZASLAT OBJEDNÁVKU?
Nejlépe a nejpohodlněji objednáte prostřednictvím e-shopu. Pokud jste si zboží vybrali v našem tištěném katalogu, použijte nástroj RYCHLÁ OBJEDNÁVKA: http://www.insgraf.cz/index.php?controller=kalkulator Pokud si chcete zboží v e-shopu prohlédnout, stačí u vybraných položek kliknout na „koupit“. Nákupní košík pak naleznete v pravém horním rohu obrazovky.

Připravili jsme pro Vás video návod s podrobným postupem registrace v e-shopu a následné rychlé objednávky na základě tištěného katalogu:


Další video návod Vás provede registrací s následným vyhledáváním zboží v kategoriích výrobků:

OBJEDNÁVKU NELZE DOKONČIT, SYSTÉM POŽADUJE REGISTRACI.
Náš e-shop je určen pro školy, školky, dětské skupiny, kluby a podobná zařízení. Prodejem zboží soukromým osobám se nezabýváme. Pokud zboží nakupujete pro školskou instituci, vyplňte prosím registrační údaje dle zřizovací listiny nebo evidence ekonomických subjektů ARES.

Video návod s podrobným postupem Vás provede celým procesem registrace:

NEPAMATUJI SI SVÉ PŘIHLAŠOVACÍ HESLO.
Nepropadejte panice, klikněte na odkaz „zapomenuté heslo“. Automaticky vygenerované nové heslo Vám bude zasláno na e-mailovou adresu uvedenou u registrace. Naše operátorky hesla zákazníků neznají, tudíž Vám je telefonicky sdělit nemohou.

KDE ZJISTÍM STAV SVÝCH VĚRNOSTNÍCH BODŮ A JAK SI MOHU OBJEDNAT DÁREK ZA BODY?
Stav věrnostních bodů z objednávek zadaných prostřednictvím internetového obchodu máte kdykoliv k dispozici. Po přihlášení na našich stránkách si klikněte na své přihlašovací jméno v horní části obrazovky. Otevře se Vám záložka MŮJ ÚČET, ve které v předposledním odkazu „DÁRKY ZA BODY“ vidíte stav svých věrnostních bodů.

KDY BUDE MÁ OBJEDNÁVKA VYŘÍZENÁ?
Orientační termín doručení zboží bude uveden na potvrzení objednávky, které Vám zašleme na Váš e-mail. Edukační pomůcky, hračky a výtvarný materiál dodáváme v rozmezí 5-10 pracovních dnů. Nábytek a vybavení dodáváme v rozmezí 1-4 týdnů.

PŘIVEZETE NÁBYTEK SMONTOVANÝ?
S ohledem na životní prostředí nábytek a vybavení doručujeme v demontu, na paletách. Přepravce Vám zásilku doručí za první uzamykatelné dveře. V případě, že do objektu nelze vjet paletovým vozíkem, bude zásilka složená před vchodem. U objednávek nad 30.000 Kč montáž zajišťujeme prostřednictvím našeho technika.