undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Výtvarné projekty - jarní
Jarní ozdoby a dekorace tvořené s dětmi
Na jaře se vše probouzí ze zimního spánku. To platí také o dětech, které po dlouhé zimě získávají novou energii. Jaro přímo vybízí k rozvíjení výtvarných talentů. Dětem tím umožníme kreativně vybít energii a rodičům a učitelům poskytneme příležitost k pozorování a rozvíjení dětí. Existuje mnoho skvělých ozdob, které můžete vytvořit společně s dětmi a užít si během tvoření spoustu legrace.
Nejkrásnější jarní dekorací jsou samozřejmě květiny. Všechny děti rády tvoří z krepového nebo hedvábného papíru, proto je vhodné zásobit se sety těchto papírů. Jarní dekorace jsou barevné a veselé. Díky nim vytvoříte ozdoby, které budou i krásným dárkem, třeba k MDŽ nebo svátku matek.
Dalším zajímavým nápadem je příprava vlastních okenních dekorací. Poskytuje dětem zábavu a uspokojení, když si mohou samy něco vyzdobit. Sada obsahuje všechny potřebné komponenty spolu s pokyny. Úkolem dospělých je pouze postupovat podle pokynů a pomoci dítěti v přípravách nádherné dekorace, nechat děti ozdobit vybrané okno. Ve skutečnosti jediným limitem pro zábavu je naše představivost. Barevní ptáci, motýli, květiny a stromy – můžete připravit cokoli si budete přát. Je to opravdu skvělá zábava.

Existuje 20 produktů.

Zobrazení 1-12 z 20 položek