undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
8999 8999
Určeno pro
Více Méně
Šíře
Více Méně
Hloubka
Více Méně
Výška
Více Méně
Barva desky
Více Méně
Nábytková sestava
Více Méně
Čelo skříňky
Více Méně
Uzamykatelné
Více Méně
Základna skříňky
Více Méně
Další charakteristika skříňky
Více Méně
Použitý materiál
Více Méně
Hrací prvky
Sestavy herních prvků pro školní hřiště a zahrady školek
Dnes si jen stěží můžeme představit typickou vzdělávací instituci pro nejmladší, která není vybavena dětským hřištěm. Tato investice je skvělým způsobem, jak zorganizovat volný čas nejmladších a vhodnou formou pro odbourání stresu, který v současné době zažívají ti nejmladší. Dětské hřiště se navíc postará o jejich fyzickou aktivitu.Jak by mělo vypadat ideální hřiště?
Hřiště určené pro školu, školku nebo park, nemůže být nekvalitní. Nejedná se pouze o výdrž materiálů, použitých ve výrobě. Připravené hřiště musí zejména zajistit dětem vysokou úroveň bezpečnosti. Konstrukce musí být řádně navržena, mít měkký povrch a pravidelnou údržbu. Současné normy obsahují specifikace týkající se konstrukce dětských hřišť, jejich bezpečnostních zón nebo materiálů, z nichž mohou být vyrobeny. Nejnovější herní sestavy splňují všechny požadované standardy, proto rodiče i zákonní zástupci mohou mít jistotu bezpečných her dětí při použití našich herních sestav.
U dětí předškolního věku probíhá nejrychlejší vývoj, proto je vhodné je podporovat touto formou aktivity. Postarají se o správné množství fyzické aktivity, zlepšují rovnováhu, rozvíjejí obratnost a především poskytují nejmladším legraci, která také posílí kontakty s vrstevníky, tedy i všechny potřebné sociální dovednosti.

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek