Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
25 62999
Určeno pro
Více Méně
Barva
Více Méně
Tabule, školní vitríny
Široký výběr informačních tabulí pro školy nebo kanceláře
Insgraf nabízí školní informační tabule, stojící i závěsné, které mohou být umístěny ve vzdělávacích institucích: ve třídách, školkách, předškolních místnostech a chodbách. Při výběru správného produktu mějte na paměti, že informační tabule pro školu by měla být funkční a vzhledná, protože je první vizitkou školy.
Náš sortiment zahrnuje školní korkové tabule v klasické barvě a také živější odstíny zelené, modré a růžové, které oživí vnitřní prostor. Některé korkové tabule určené pro mateřské školy a nejmladší třídy základních škol jsou vyzdobeny zajímavými aplikacemi, které do místnosti vnášejí teplejší atmosféru. Velurové tabule ocení učitelé, kteří používají různé didaktické materiály (písmena, čísla, čísla) se suchým zipem. Tento způsob fixace vzdělávacích pomůcek je pro děti bezpečnější než tradiční špendlíky nebo připínáčky. Oboustranné moderační magnetické tabule na suché stírání, po kterých můžete psát, a také korkové tabule se výborně osvědčí v případě potřeby estetického rozdělení prostoru. Využijete je ke zveřejňování oznámení nebo delších zpráv z činnosti školy, oslav svátků nebo důležitých výročí. Ke všem dostupným tabulím lze dokoupit kola, která Vám usnadní jejich přesouvání na libovolné místo. Po stránce funkčnosti, obdobně univerzální je otočná a pojízdná křídová tabule s magnetickými vlastnostmi. Můžete po ni psát a připojit např. mapu nebo jiné didaktické materiály. Pozornost věnujte také posuvným tabulím typu křída-suché mazání, které šetří místo ve třídě. Díky jejich mobilitě mají žáci prezentované informace na očích a vyučující se může na ně kdykoli odvolat.
Seznamte se s ucelenou nabídkou Insgraf. Atraktivní cena produktů Vám pomůže uskutečnit plány na celkové vybavení Vaší školy či školky.

Existuje 132 produktů.

Zobrazení 1-12 z 132 položek