undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
29 7999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Barva
Více Méně
Pomůcky pro pohybové a sportovní hry
Pomůcky pro dětské pohybové hry
Pohybové hry mají významný vliv na správný vývoj dítěte - nejen fyzický, ale i duševní. Řádný vývoj zrakově pohybové koordinace, schopnost týmové práce, osvojení si zdravých pohybových návyků u dětí, to jsou základní charakteristiky dětských pohybových her. Pro tento druh aktivit je zásadní volba animačních pomůcek. V našem internetovém obchodě najdete široký výběr doplňků, jejichž všestranné využití Vám usnadní výběr produktu přizpůsobeného specifickým potřebám a věku dětí.
Pomůcky pro fyzické hry zahrnují mj. skákací pytle. Zajišťují stimulaci citlivosti pro hloubku a zároveň mobilizují práci svalů a kloubů. Rozvíjejí motorické dovednosti, ovlivňují koordinaci a umožňují protažení celého těla. Pytle byly vyrobeny z kvalitních materiálů bezpečných pro děti. Kromě toho nabízíme tunely, mini chůdy, lana, barevné žíněnky a mnoho dalších produktů potřebných pro všechny druhy pohybových aktivit.
Nabízený sortiment se vyznačuje nejvyšší kvalitou a zajímavým, dětským designem. Děti milují barevné a příjemné na dotek materiály, proto si snadno oblíbí takto navržené pomůcky. Doporučujeme Vám seznámit se s celou škálou pomůcek pro fyzické hry.

Existuje 123 produktů.

Zobrazení 1-12 z 123 položek