Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
15 3999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Materiál sedáku
Více Méně
Značka
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Jemná motorika, hračky
Rozvoj jemné a hrubé motoriky u dětí ve školce a jeslích
Jemná motorika významně ovlivňuje další výuku kreslení, psaní a jiných činností, ke kterým potřebujeme správně hbité ruce a zejména dlaň. Všechny motorické dovednosti lze získat každodenním cvičením za použití hraček vytvořených pro tento účel. V našem specializovaném obchodě je mnoho možností.Jak podporovat motorické dovednosti?
Rozvoj jemné motoriky u dětí je dlouhodobým kognitivním procesem. Od raného věku se děti učí dovednosti držení příborů, pastelek a chytání míče. Učení je dlouhodobé, protože přesnost při provádění těchto činností se získává úměrně s množstvím cvičení. Tento proces můžeme urychlit pomocí dalších nepříliš drahých hraček, které stimulují pohyb rukou a prstů.
Nejjednodušší a zároveň nejlepší způsob, jak rozvíjet jemné motorické dovednosti u dětí, je stimulace dlaní pomocí cvičebních pomůcek a hraček. V našem obchodě představujeme jednoduché a snadno použitelné hračky, které by měla mít každá mateřská školka a jesle. Mezi nimi jsou dřevěné, barevné, ale netoxické předměty, jako jsou bludiště různých velikostí, tácy a manipulační tabulky, přesouvačky, skládačky a mnoho dalších. Všechny lze přizpůsobit současným schopnostem každého dítěte. Zároveň mají potřebné atesty a doporučení týkající se věku. Jsou tedy zárukou nezávadnosti, bezpečí a dlouhodobých výhod.
Rozvoj hrou
Na rozvoj dovedností mají vliv příležitosti, které se dětem dostávají od dospělého. Úlohou rodičů a pedagogů je motivovat dítě k provádění cvičení a podporovat jej při obtížnějších hrách. Dovednost proplétání, přesypávání, ukládání nebo přesouvání v řadě pomáhá k manuální zručnosti, trénuje trpělivost a vnímavost. Napomáhá pak během psaní a také podporuje další dovedností jako vázání tkaniček, zapínání zipů a knoflíků. Existuje spousta příkladů, pro které dítě potřebuje ohebné ruce. Pomocí našich hraček dosáhnete očekávaného efektu.

Existuje 295 produktů.

Zobrazení 1-12 z 295 položek