Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
7 10999
Určeno pro
Více Méně
Vybavení kuchyně v mateřské škole
Vybavení kuchyně a výdejny jídel v mateřské škole
Příprava a výdej jídel v jeslích, dětské skupině a mateřské škole klade vysoké nároky na praktické vybavení prostoru. Výdejna vybavená praktickým nábytkem a vybavením ve značné míře usnadní práci personálu. V této kategorii našeho internetového obchodu naleznete kovové vozíky pro převoz jídel, objemné příborníky na nádobí a příbory i sety jídelních stolů a židlí. Dále nabízíme jídelní židličky pro nejmenší děti, nádobí melaminové, z tvrzeného skla i keramické a sady dětských i klasických příborů. Naleznete zde i praktické doplňky jako jsou jídelní tácy a omyvatelné podložky.
Pro použití v jeslích, dětských skupinách a mateřských školách doporučuje jídelní sady z tvrzeného kaleného skla nebo nádobí melaminové. Jídelní sady z tvrzeného skla jsou dostupné v jednobarevném provedení nebo s barevnými dekory. Nalezete u nás pečlivě provedené jídelní sady obsahující hluboké i mělké dětské talíře, dezertní talířky, misky a hrníčky.
Praktickým doplňkem jsou termosky a várnice na nápoje a polévky a term izolační nádoby chránící jídlo před vychladnutím.

Existuje 184 produktů.

Zobrazení 1-12 z 184 položek