undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
159 9999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Senzorické manipulační nástěnné aplikace
V Insgrafu si dobře uvědomujeme, jak smyslová integrace ovlivňuje kognitivní a vývojové schopnosti dítěte. Pro tento účel jsme navrhli řady stylového nábytku a senzorických sestav, které se osvědčí jako prvek uspořádání bezpečného vzdělávacího prostoru pro nejmenší děti.
Naše portfolio doplňují vzdělávací pomůcky pro rozvoj vizuálního, sluchového, hmatového a čichového vnímání. Kromě toho zde najdete: stavební bloky, rehabilitační tvary, manipulační labyrinty, hádanky, mozaiky, míče, manipulační desky, a dokonce i pomůcky k procvičování rovnováhy, tedy produkty pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Mezi hlavní přednosti, kterými se naše výrobky odlišují, patří nejvyšší kvalita. Snažíme se poskytovat spolehlivé vzdělávací pomůcky, které podporují vývoj Vašich dětí.
Seznamte se s naší kompletní nabídkou. Máte-li jakékoli dotazy, jsou vám k dispozici naši konzultanti.Smyslová integrace – hračky a vybavení
V Insgrafu si dobře uvědomujeme, jak smyslová integrace ovlivňuje kognitivní a vývojové schopnosti dítěte. Pro tento účel jsme navrhli řady stylového nábytku a senzorických sestav, které se osvědčí jako prvek uspořádání bezpečného vzdělávacího prostoru pro nejmenší děti. Nabízené senzorické hračky poskytují nejen hmatové podněty, ale také usnadňují rozvoj jemných dovedností zlepšením zrakově-motorické koordinace.Senzorická integrace je složitý proces stimulace sociálního a motorického rozvoje, proto je třeba k němu přistupovat komplexně. Naše portfolio doplňují vzdělávací pomůcky pro rozvoj vnímání vizuálního, sluchového, hmatového a čichového. Kromě toho zde najdete: stavební bloky, rehabilitační tvary, manipulační labyrinty, hádanky, mozaiky, míče, manipulační desky, a dokonce i pomůcky k procvičování rovnováhy, tedy produkty pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Mezi hlavní přednosti, kterými se naše výrobky odlišují, patří nejvyšší kvalita. Snažíme se poskytovat spolehlivé vzdělávací pomůcky, které podporují vývoj Vašich dětí.
Seznamte se s naší kompletní nabídkou. Máte-li jakékoli dotazy, jsou vám k dispozici naši konzultanti.

Existuje 132 produktů.

Zobrazení 1-12 z 132 položek