undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
1399 6999
Určeno pro
Více Méně
Předškolní paravány
Dekorační paravány a akustické paravány pro mateřské školy
Paravány pro mateřské školy Vám umožní efektivní a praktické rozdělení prostoru herny na jednotlivé zóny. Lehká konstrukce paravánů umožňuje jejich operativní přesun, podle momentálních potřeb.
V této kategorii našeho internetového obchodu rovněž naleznete akustické paravány různých velikostí, v šedé a zelené barvě. Akustické paravány vyrábíme ze speciálních materiálů pohlcujících zvuky, zamezujících vzniku ozvěny v místnosti a snižujících hladinu zvuku v prostoru. Akustické paravány vyrábíme z odolných a zároveň lehkých materiálů. Jednotlivé paravány lze spojovat a vytvářet tak odhlučněné koutky pro odpočinek a zklidnění.
 
Vysoké i nízké akustické paravány pro mateřské školy efektivně tlumí zvuky z okolí. Oceníte je v jeslích, dětských skupinách, mateřských školách i školních družinách.
Dekorační paravány s barevnými dekory jsou i veselým doplňkem předškolní herny. Paravány lze jednoduše demontovat a látkovou část vyprat. Některé z barevných paravánů jsou vybavené atraktivními doplňky - kapsičkami a okýnky. V nabídce naleznete i paraván ve tvaru divadélka.

Existuje 28 produktů.

Zobrazení 1-12 z 28 položek