undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
499 23183
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Měkké molitanové koutky
Molitanová hnízdečka pro děti
V obchodě insgraf.cz naleznete kompletní nabídku pro vybavení mateřských škol, jeslí a dětských skupin. V kategorii sedacího nábytku naleznete různorodé sedáky, pufy, houpadla i senzorické polštáře a vaky s různými zábavnými prvky. V neposlední řadě nabízíme praktické hrací deky a hnízdečka pro nejmenší děti. Hnízdečka charakterizuje pohodlí, funkčnost a široké možností využití, příjemné provedení a moderní design. Molitanová hnízda se skládají z několika modulů, které lze vzájemně spojovat a vytvářet tak různé tvary. Základní modul tvoří šest trojúhelníkových prvků s délkou boků 74 cm a výškou 30 cm. Jednotlivé moduly spojujeme pomocí suchých zipů, které zamezují nechtěnému přesouvání prvků.
Spojením šesti základních trojúhelníkových tvarů vznikne hnízdo ve tvaru šestistěnu. Obchod insgraf.cz Vám však nabízí i mnohem více. K základním trojúhelníkovým tvarům lze dokoupit i obdélníkové a čtvercové tvary odpovídajících velikostí. Pomocí těchto tvarů lze hnízda zvětšovat a vzájemně spojovat. Rychle a jednoduše sestavíte pohovku pro několik dětí, která bude ze tří stran zabezpečená opěrkami. V takto vymezeném prostoru se mohou bezpečně pohybovat i nejmenší děti.
Molitanová hnízda vyrábíme z měkkého molitanu. Základna je vysoká 6 cm, tímto je zajištěno bezpečí děti v případě pádu. Všechny prvky jsou potažené odolnou a omyvatelnou PVC látkou bez obsahu ftalátů. Hnízda i veškeré přídavné prvky jsou dostupné v zelené nebo oranžové barvě. Výrobky jsou opatřeny nezbytnými atesty a jejich používání je pro děti zcela bezpečné.

Existuje 23 produktů.

Zobrazení 1-12 z 23 položek