undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Cena
499 899
Bezpečná dopadová plocha a obrubníky
Bezpečná dopadová plocha pro dětská hřiště
Děti si vždy rády hrají na hřišti. Občas, když vidíme, jak děti hbitě šplhají do výšek, máme jisté obavy. Není divu – pád i z velmi malé výšky může skončit poškozením kolene, lokte nebo jiným zraněním. Jak zařídit, aby si děti hrály na bezpečných místech? Ideálně je vyhnout se případným nehodám. Věřte, že to můžete zařídit velmi snadno vybavením hřiště bezpečnou dopadovou plochou. Je dostatečně měkká a tlumí sílu pádu.
Moderní technologie umožnily vytvořit materiál, ze kterého byl vyroben bezpečný povrch pro hřiště. Po celou dobu chrání děti během venkovních hrátek. I když dítě upadne, vyhne se mnoha bolestivým důsledkům. Materiál použitý k výrobě povrchu je syntetický SBR. Jedná se o gumový granulát, jehož část se získává při recyklaci pneumatik. Z tohoto důvodu je toto řešení zcela ekologické. Na druhé straně se vyznačuje neobvyklou odolností proti oděru a je plně odolný vůči povětrnostním podmínkám. Tento typ povrchu hřiště je nejlepším řešením pro děti, vychovatele i rodiče. Je příjemné vědět, že si děti hrají v bezpečném prostředí.
Dopadové plochy, které nabízíme v našem internetovém obchodě lze přizpůsobit konkrétní potřebě. Tloušťka plochy závisí od vybavení na hřišti. Čím vyšší, tím povrch vyžaduje vyšší amortizační vlastnosti. Z tohoto důvodu je vhodné objednávku povrchu s námi zkonzultovat.

Existuje 20 produktů.

Zobrazení 1-12 z 20 položek