undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
2999 2999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Materiál
Více Méně
Velkoformátové hry
Velkoformátové edukační hry za bezkonkurenční ceny
Velkoformátové hry jsou vynikající pomůckou pro nejmenší děti. Perfektně se osvědčí v mateřské školce, jeslích. Vzdělávací hry, které najdete mezi produkty, se vyznačují nejvyšší kvalitou, jsou vyrobené z odolného, vysoce kvalitního materiálu, bezpečného pro děti. Za povšimnutí stojí také cena, díky níž každá edukační hra je velmi oblíbená mezi zákazníky našeho internetového obchodu.
Mateřská školka i jesle představují ideální místo, kde naplno využijete velkoformátové hry. Vzhledem k rozmanitým potřebám našich klientů jsme připravili širokou škálu variant, z nichž si každý najde ten pravý motiv pro sebe. Pozornost věnujte také hrám pro ty nejmladší, které umožní výuku tvarů, čísel a také písmen. Starší děti budou vděčné za hry jako např. Člověče, nezlob se! nebo dáma.
Velkoformátové hry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin a jsou vhodné pro praní v automatických pračkách. Jsou příjemné na dotek, díky tomu zajišťují vysoký komfort použití dětem všech věkových kategorií. Hry jsou stále více populární mezi dětmi a jejich vychovateli, kteří chtějí dětem poskytnout příležitost hrát a učit se současně. Doporučujeme Vám seznámit se s naší nabídkou, abyste si vybrali hru, která vyhovuje individuálním potřebám dětí různého věku.

Existuje 4 produktů.

Zobrazení 1-4 z 4 položek