undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
29 19999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Barva
Více Méně
Pohybové hry a zábavy
Venkovní dětské hry – praktické pomůcky
Hry na čerstvém vzduchu jsou pro děti tou nejlepší volbou. Možnosti, jak trávit čas, jsou neomezené. K zajištění plné spokojenosti všech účastníků postačí pouze vhodné pomůcky. Malování, tanec, sportovní hry – můžete vybírat z mnoha možností. Pomůcky pro děti hrají důležitou roli. Nabídka obchodu Insgraf je v tomto ohledu mimořádně bohatá. Velké mýdlové bubliny, klikatý tunel, padák sluníčko, skákací pytle nebo deskové hry zajisté najdou své příznivce. Najdete zde to pravé řešení, které plně uspokojí skupinu dětí. Během venkovních her děti zároveň rozvíjejí své smysly. Není nic lepšího než kombinace potěšení a učení. Důležité je, že naše výrobky rozvíjejí pohybovou stránku dětí.
Venkovní hry jsou fantastickou zkušeností. Učitelé mohou odhalit zájmy nejmladších dětí, rozvíjet je a objevovat nové dovednosti. Postačí navrhnout dětem aktivity na čerstvém vzduchu a určitě to bude skvěle strávený čas. Venkovní hry jsou skvělým zážitkem a šancí navázat blízké vztahy s dítětem. Důležitým prvkem hry jsou zejména vhodné pomůcky. Veškeré produkty jsou vhodné pro školky i jesle. Výrobky určené pro venkovní hry jsou dostupné za konkurenceschopné ceny.
Obchod Insgraf pečuje o děti a jejich komplexní vývoj. Vytvořili jsme nabídku plně přizpůsobenou potřebám nejmladších. Naše výrobky jsou atraktivní, odolné a zcela bezpečné. Zaručujeme, že nákup v obchodě Insgraf Vám zajistí spokojenost a skvělou zábavu. Máte-li dotazy, naši konzultanti Vám pomohou.

Existuje 136 produktů.

Zobrazení 1-12 z 136 položek