undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
299 19999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Barva
Více Méně
Matrace, podložky
Žíněnky a pěnové matrace pro školky a jesle
Jedním z nejfunkčnějších předmětů pro práci s dětmi jsou vhodné předškolní matrace, tj. vysoce kvalitní pěnové žíněnky používané pro zábavu a psychomotorický vývoj dětí. Matrace, o které se jedná, jsou ve skutečnosti druhem specializovaných rehabilitačních tvarů, které lze také snadno poskládat tak, aby usnadňovaly využití prostoru.
Pěnová matrace pro dítě by měla být odolná, funkční, bezpečná a přitažlivá pro dětské oči. Proto byla každá matrace pro mateřské školy navržena tak, aby dokonale splňovala všechna tato kritéria. Matrace jsou vyrobeny z odolné a měkké netoxické pěny, která zaručuje bezpečnost během cvičení a zábavě dětí.
Pěnová dětská matrace by měla být odolná, funkční, bezpečná a přitažlivá pro dětské oči. Proto byla každá matrace pro mateřské školky navržena tak, aby dokonale splňovala všechna tato kritéria. Matrace jsou vyrobeny z odolné a měkkého netoxického molitanu, který zaručuje bezpečnost při cvičení a hraní dětí. Za povšimnutí stojí také potah matrace, který je vyroben z odolného textilního materiálu - neabsorbuje vlhkost a velmi snadno se čistí. Matrace jsou skladné, proto ani jejich uskladnění nečiní problém. Designéři je navrhli vizuálně atraktivní, aby se dětem líbily. Matrace jsou barevné a některé z nich byly vybaveny dalšími prvky tak, aby připomínaly zvířata, jako je kočka, medvídek nebo kravička.
Tyto pěnové žíněnky se perfektně osvědčí při rehabilitaci malých pacientů. Matrace v podobě tvarů jsou ideální pro mateřské školky a mohou doplnit stávající sady. Matrace mají všestranné použití, lze je využít nejen při hře, ale i k odpočinku. Vysoká kvalita matrací odpovídá jejich atraktivní ceně. Jde nám především o bezpečnost a pohodlí dětí, které samo o sobě zůstává k nezaplacení.

Existuje 52 produktů.

Zobrazení 1-12 z 52 položek