undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
1499 47999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Materiál
Více Méně
Suché bazény s míčky
Suché bazény s míčky, velké i malé
Suchý bazén s míčky je velkou atrakcí pro děti. Vícebarevné míčky přitahují pozornost nejmenších a povzbuzují je k dovádění. Je to ideální místo, kde mohou uvolnit přemíru své energie bez rizika způsobení nějaké škody. Potápění se v barevných míčcích je neskutečnou švandou pro všechny. Míčový bazén je nezbytným vybavením jeslí, dětské herny, fitness klubů a dalších zařízeních, kde děti tráví čas čekáním na rodiče. Je to také zajímavá nabídka pro outdoorové akce. Atraktivní cena Vám umožní rozšířit nabídku zábavy pro děti a zahnat nudu.
V obchodě Insgraf nabízíme bazény s míčky různých velikostí a tvarů - kulaté, obdélníkové a čtvercové, ale nejen. Přátelský, optimisticky barevný bazén s míčky ve tvaru žáby, slunce nebo květin jistě osloví nejmenší děti a povzbudí je k zábavě. Nespornou atrakcí jsou podsvícené bazény s transparentními míčky, u kterých různobarevné paprsky světla vyplňují celý interiér barvami. Díky tomu poskytují dětem kromě zábavy také další smyslovou stimulaci.
Bazén se suchými míčky je opravdovým hitem mezi dětskými aktivitami. Kromě toho lze dokoupit i schody se skluzavkou, díky kterým bude barevné šílenství ještě přitažlivější. Díky tomu děti budou moci sklouznout přímo do ráje vytvořeného speciálně pro ně. Bazény vyrábíme z pevného molitanu, vnějším materiálem je textilie nebo PVC, velmi odolné vůči mechanickému poškození, včetně trhlin, a snadno se udržuje a čistí. V našem obchodě najdete vše, co potřebujete k vytvoření zajímavého dětského koutku, jako velký a malý bazén s míčky nebo samostatnou dodávkou míčů. Zajímavá nabídka jistě přiláká všechny, kteří si chtějí užít tento druh zábavy.

Existuje 9 produktů.

Zobrazení 1-9 z 9 položek