undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
1499 32999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Projektory, vizualizéry, doplňky
Školní multimediální projektory (s krátkým a ultra krátkým zaostřením)
Školní výuka se rok od roku stává stále více multimediální. Je to jen dobře, protože žáci mají možnost vidět na vlastní oči mnohem více, místo toho, aby pouze četli obsah z učebnice. Samotné ilustrativní zobrazení přináší lepší výsledky porozumění tématu výuky. K promítání prezentací, obrázků nebo filmů je zapotřebí multimediální projektor.
Pokud třída bude vybavena projektorem, učitelé jej zajisté budou hojně využívat. Obraz vždy pomáhá při učení a rovněž učitelé budou rádi používat další didaktické pomůcky. Důležité je vybrat zařízení vysoké kvality, splňující požadavky pedagogů a umožňující dlouhodobé bezproblémové používání. Školní projektory by měly mít vysoký jas tak, aby obraz byl viditelný i během dne. Kromě toho by se měly vyznačovat vysokým kontrastem a rozlišením. Právě taková zařízení nabízíme v našem internetovém obchodě.
V našem obchodě můžeme nabídnout projektory s krátkým zaměřením a ultra krátkým zaostřením. Jedná se o modely, které se perfektně osvědčí v malých místnostech, kde je projektor v blízkosti stěny nebo promítacího plátna. Tato zařízení pocházejí pouze od renomovaných výrobců (Epson, BenQ nebo Sony) a poskytují vysokou kvalitu a trvanlivost. Snažíme se zajistit atraktivní nabídku pro vzdělávací instituce a podporovat vzdělávání, proto nízká cena našich zařízení zůstane nezměněna.

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek