Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
119 6999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Barva
Více Méně
Kostky, konstrukční hračky
Levné sady konstrukčních, stavebních a dřevěných kostek pro děti
Plnohodnotný vývoj dítěte si lze jen těžko představit bez stavění kostek, díky kterým vzniknou konstrukce sofistikovaných budov, tedy vytváření skutečnosti. Pokud si i Vy uvědomujete, jak jsou tyto základní hračky užitečné, věnujte pozornost naší nabídce. Prohlédněte si nabízený sortiment kostek pro děti a vyberte vhodné produkty podle úrovně vývoje a věku dítěte.
Záleží jen na Vás, zda si zvolíte levné sady konstrukčních kostek, případně dřevěné kostky. V obou těchto případech můžete počítat, že zaujmou děti, a i ty nejmenší stráví hodiny jejich stavěním a rozvojem své fantazie. Všimněte si, že všechny nabízené kostky pro děti se vyznačují bohatostí barev. Použité barvy přitahují pozornost a nezanechají děti lhostejné. Vychovatele jistě zaujme skvělá cena, kterou jen těžko najdete v jiných obchodech, dokonce i v těch internetových.
Objekty, budovy, zámky nejrůznějších velikostí a domky vzniknou tehdy, když se do rukou dětí dostanou stavební kostky. Své uplatnění v dětských ručičkách najdou také konstrukční modely vozidel, květin a důmyslných postav. Nákupem kostek v našem obchodě se rychle přesvědčíte, jaké nesčetné možnosti dřímají v dětech, a kolik mají fantazie, nápaditosti a kreativity. Můžete si být jistí, že všechny kostky dostupné v obchodě Insgraf jsou zhotoveny z nejlepších materiálů, zajišťují trvanlivost a dlouholeté používání. Byly zhotoveny v souladu s požadavky příslušných norem, zaručují tak maximální bezpečí. Je třeba se zmínit o zaujetí, jaké kostky v dětech probouzejí. Jsou schopné strávit s nimi celé hodiny, nenudí se a současně rozvíjejí svou představivost a manuální schopnosti. Přesvědčte se sami!

Existuje 144 produktů.

Zobrazení 1-12 z 144 položek