undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
55 2399
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Kuličkové dráhy
Tematické a kuličkové dráhy
Všechny děti milují hry s míči a kuličkami. Náš obchod nabízí velký výběr hraček pro rozvoj zrakové a pohybové koordinace, kde nejdůležitějším prvkem je kulička. To jsou všechny druhy tematických kuličkových drah pro děti. Princip fungování je v tomto případě velmi jednoduchý. Hozená kulička se pohybuje kuličkovou dráhou, a dítě může její pohyb sledovat přes průsvitné díly a průzory. Mnoho hraček tohoto typu zobrazuje stromy, květiny nebo jiné předměty, které děti milují.
Výrobky nabízené v našem obchodě jsou vyrobeny z velmi bezpečných a k přírodě ohleduplných materiálů. Mezi oblíbenými ekologickými hračkami existuje také široký výběr sestav kuličkových drah. Každá dřevěná dráha poskytuje dětem hodiny fantastické zábavy. Nejsložitější modely se skládají z mnoha dílů a úrovní se zajímavými přechody mezi jednotlivými prvky.
Hra s takovou skládací dráhou nejprve umožní dítěti sestavit velkou překážkovou dráhu a poté si užít výsledek své vlastní práce. Tato velmi poučná a uspokojivá zkušenost utváří manuální dovednosti a zvyšuje sebevědomí. V závislosti na rozpočtu, vždy najdete v našem obchodě cenově odpovídající produkt. Nabízíme jak malé hračky ideální do malých prostor, tak i mnohem větší modely, vhodné pro mateřské školky, jesle nebo družiny.

Existuje 14 produktů.

Zobrazení 1-12 z 14 položek