undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
109 2499
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Manipulační labyrinty
Dětské manipulační labyrinty
Manipulační labyrinty jsou objekty, které mají značný vliv na vývoj jemné motoriky dětské ruky. Přesouvání barevných prvků rozvíjí u nejmenších dětí koordinaci zraku a pohybu, stejně jako představivost, plánování, soustředění a trpělivost. Zlepšují také přesnost pohybů a připravují děti ke zvládnutí obtížné dovednosti jakou je psaní. Obchod Insgraf nabízí širokou škálu různě obtížných labyrintů v zářivých barvách, které povzbuzují děti k zábavě. Produkty dostupné na našich stránkách jsou určené pro děti různých věkových kategorií. Naše nejjednodušší mini skládačky jsou vyloženě cestovní, můžete je vzít s sebou kdekoli na procházku na čerstvém vzduchu nebo na delší cestu. Pro starší děti máme připravené složitější verze.
Manipulační labyrint neposkytuje pouze rozvoj jemné motoriky a s ní spojených dovedností. Propracovanější verze nabízejí navíc počítadla, kostky s abecedou nebo ozubená kola, která lze rozpohybovat a sledovat jejich pohyb. Větší labyrinty (jako i nástěnné modely) umožňují zapojení několika děti ke společné zábavě, což má pozitivní vliv také na jejich spolupráci ve skupině.
Seznamte se s nabídkou našeho obchodu. Atraktivní cena je také jedním z důvodu, proč stojí za to nakoupit dětem zajímavé hračky, které podporují jejich rozvoj. Díky nim budou děti trávit čas zajímavě a plodně.

Existuje 30 produktů.

Zobrazení 1-12 z 30 položek