Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
11 1199
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Barva
Více Méně
Tvar pastelek
Více Méně
Druh pastelek
Více Méně
Balení pro celou třídu
Více Méně
Pastelky, pomůcky pro kreslení
Výtvarné sady pastelek nebo pastelů pro děti
Tradiční pastelky Bambino se objevily na trhu koncem 19. století. Právě díky dlouholetým zkušenostem Vás můžeme ujistit, že našim sadám pastelek pro děti se žádné jiné nevyrovnají.
Nabízíme Vám sady pastelek pro děti v mnoha variantách: od klasických malých setů po 12, 18 nebo 24 barvách pro jednotlivé děti až po hromadná balení po školní družiny, hodiny výtvarné výchovy atd. Kromě nejznámějších řešení, tj. pastelkových tužek a plastových pastelů, může výtvarná sada Bambino zahrnovat i specializovanější řešení.
Fixy, gely a mnohem více...
Sada pastelů pro děti se tedy jednoduše skládá ze suchých nebo olejových pastelů od 12 do 48 barev, ale při správném výběru příslušenství (papír, speciální gumy) umožňuje již výuku konkrétní techniky kreslení, a nejen vybarvování. Pastelky na sklo pomohou vašemu dítěti zvyknout si na uměleckou práci na neobvyklém povrchu. Sady fixů umožňují zdokonalovat přesnost zbarvení a psaní. Použití třpytek a gelových fixů je ten nejlepší způsob, jak přesvědčit děti, že kaligrafie je prostě super.
Netoxické, snadno smývatelné tužky na obličej se hodí také při jiných hrách a jsou pro děti stálým zdrojem radosti. Pro dospělé nabízíme značkovače a stíratelné fixy na tabuli a fixy na textil pro ty, kteří si občas chtějí neopakovatelným způsobem ozdobit oblečení.

Existuje 110 produktů.

Zobrazení 1-12 z 110 položek