undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
378 9025
Určeno pro
Více Méně
Sada
Více Méně
Pomůcky do výtvarné výchovy
Výtvarné sady a kreativní hry pro děti
Každý rodič ví, že nejmenší a předškolní děti, i teenageři rádi tráví čas kreativně. Jsou chvíle, kdy nám chybí nápady pro jejich tvůrčí činnost. Kreativní sady poskytnou dětem spoustu skvělých nápadů a zpříjemní dlouhé chvíle. Mohou se inspirovat nápady na výrobu dekorací, dárků nebo přáníček.
Kreativní sady a hry pro děti jsou skvělým nápadem pro všechny věkové skupiny. Výtvarná kreativní sada probudí v každém dítěti malého umělce, poskytne mu spoustu radosti a zábavy. Kreativní sady, které nabízíme, zlepšují motorické dovednosti, navíc se dítě seznámí s různými výtvarnými technikami, naučí se používat tužky, fixy atd., což příznivě ovlivní jeho kreativitu.
Každý kreativní kufřík je výjimečný a jediný svého druhu. Obsahuje precizně vytvořené prvky, jejichž cena je velmi atraktivní. Kreativní sady nabízené v našem obchodě zahrnují mj. kolečka, čtverečky origami, prvky z pěnovky, náčrtníky, kartóny, flitry, lepidla, čtvrtky, pastelky, krepový a hedvábný papír, kartonové krabice a barevné obálky. Všechny položky jsou bezpečné pro děti od 3 let. Vycházíme vstříc potřebám zákazníků, proto nabízíme také kufříky pro různé příležitosti: jarní, prázdninový nebo vánoční. Kreativní sady Insgraf jsou skvělým nápadem na kreativní zábavu pro všechny děti.

Existuje 10 produktů.

Zobrazení 1-10 z 10 položek