undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
159 1699
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Kontrastní výrobky
Zraková percepce - kontraktní hračky
Víte, proč se hračky navržené pro děti do šesti měsíců vyznačují kontrastními barvami? Období od narození dítěte do konce půl roku je obdobím mimořádně intenzivního vývoje smyslů dítěte, především jeho zraku. Dítě si zpočátku všímá jen nezřetelných kontur, teprve později začíná vidět paletu barev a všímá si dalších detailů. Proto je v tomto věku velmi důležité stimulovat zrak dítěte. Právě v tomto období pomáhají dětem černobílé dětské hračky, které najdete v našem internetovém obchodě.
Děti zpočátku neregistrují pastelové barvy a jemné vzory. Právě proto je třeba zvolit černobílé, černožluté nebo černočervené hračky a dětské doplňky pro správnou stimulaci dětského zraku. V naší nabídce najdete řadu inovativních řešení, včetně kolotočů do postýlek, chrastítek, interaktivních hudebních kostek a mnoho dalších kontrastních hraček pro děti. Vyznačují se nejen zajímavým designem, ale jsou to zároveň výrobky nejvyšší kvality, které navrhují výrobci jako Sassy, Moms nebo Baby Senses.
Příznivá je také cena produktů určených pro děti do šesti měsíců. Prohlédněte si naši bohatou nabídku a vyberte ty kontrastní hračky, které nejlépe vyhovují Vašim potřebám. Zaručujeme širokou škálu možností.

Existuje 24 produktů.

Zobrazení 1-12 z 24 položek