V Insgrafu si dobře uvědomujeme, jak smyslová integrace ovlivňuje kognitivní a vývojové schopnosti dítěte. Pro tento účel jsme navrhli řady stylového nábytku a senzorických sestav, které se osvědčí jako prvek uspořádání bezpečného vzdělávacího prostoru pro nejmenší děti.
Naše portfolio doplňují vzdělávací pomůcky pro rozvoj vizuálního, sluchového, hmatového a čichového vnímání. Kromě toho zde najdete: stavební bloky, rehabilitační tvary, manipulační labyrinty, hádanky, mozaiky, míče, manipulační desky, a dokonce i pomůcky k procvičování rovnováhy, tedy produkty pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Mezi hlavní přednosti, kterými se naše výrobky odlišují, patří nejvyšší kvalita. Snažíme se poskytovat spolehlivé vzdělávací pomůcky, které podporují vývoj Vašich dětí.
Seznamte se s naší kompletní nabídkou. Máte-li jakékoli dotazy, jsou vám k dispozici naši konzultanti.Smyslová integrace – hračky a vybavení
V Insgrafu si dobře uvědomujeme, jak smyslová integrace ovlivňuje kognitivní a vývojové schopnosti dítěte. Pro tento účel jsme navrhli řady stylového nábytku a senzorických sestav, které se osvědčí jako prvek uspořádání bezpečného vzdělávacího prostoru pro nejmenší děti. Nabízené senzorické hračky poskytují nejen hmatové podněty, ale také usnadňují rozvoj jemných dovedností zlepšením zrakově-motorické koordinace.Senzorická integrace je složitý proces stimulace sociálního a motorického rozvoje, proto je třeba k němu přistupovat komplexně. Naše portfolio doplňují vzdělávací pomůcky pro rozvoj vnímání vizuálního, sluchového, hmatového a čichového. Kromě toho zde najdete: stavební bloky, rehabilitační tvary, manipulační labyrinty, hádanky, mozaiky, míče, manipulační desky, a dokonce i pomůcky k procvičování rovnováhy, tedy produkty pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Mezi hlavní přednosti, kterými se naše výrobky odlišují, patří nejvyšší kvalita. Snažíme se poskytovat spolehlivé vzdělávací pomůcky, které podporují vývoj Vašich dětí.
Seznamte se s naší kompletní nabídkou. Máte-li jakékoli dotazy, jsou vám k dispozici naši konzultanti.