Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
39 103999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Sada
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Pomůcky pro výuku kódování a programování
 Programování pro nejmenší, tedy školní kódování
Chcete se postarat o vývoj dětí od útlého věku? Naučte je programovat! Nemusíte se obávat. Programování pro nejmenší nemusí být nudné a obtížné. Právě naopak - s Vaší podporou si dětí během programování hrají. Jak je to možné?
Určitě jste si všimli, jak snadno se děti učí používat jakékoli elektronické zařízení. Během několika okamžiků zvládnou obsluhu chytrého telefonu, tabletu i počítače. Rodiče jsou často překvapeni, jak je to možné, když sami přijímají novinky s obtížemi nebo až po důkladném pročtení návodu. V současné době děti vyrůstají v jiné realitě než jejich rodiče. Od útlého věku přicházejí do styku s různými prvky digitálního světa. Proto se neustále učí tomuto prostředí rozumět. Je to přirozený prvek jejich každodenního života. A aby toho nebylo málo, existuje stále více digitálních hraček. Pokud to shrneme, všechno dnes učí logickému myšlení a návyku na digitalizaci. Proto ani kódování v mateřských školách nepředstavuje žádný problém.
Co to znamená? Děti se učí přirozeně, jak používat elektronická zařízení. K programování jim postačí pouze malá stimulace. Vhodné nástroje učiní z kódování (i ve škole) potěšení, zábavu. Jakým způsobem? Tyto nástroje vycházejí z logických závěrů. Programování pro děti je navrženo tak, aby pomohlo dosáhnout konkrétního cíle. Spojuje učení se zábavou a opírá se o podobný princip jako při skládání puzzle nebo řešení hádanek. Tímto způsobem kódování rozvíjí dětskou inteligenci a fantazii. Dětí se naučí používat technologii kreativně. Tyto dovednosti významně pomohou dítěti později, ať už během získávání dalších znalostí, tak při provádění různých profesí v dospělosti.
V našem obchodě najdete široký výběr pomůcek k zahájení výuky programování a kódování pro děti. Jsou přizpůsobeny různým věkovým kategoriím. Snadno vyberete pomůcky vhodné pro svou třídu. Výběr je obrovský! Pokud děti milují hračky, oblíbí si programovatelné roboty. Pokud rády řeší hádanky na počítači, budou se jim líbit naše fascinující multimediální programy. Vítejte v digitálním dětském světě!

Existuje 73 produktů.

Zobrazení 1-12 z 73 položek