undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
29 7999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Materiál sedáku
Více Méně
Značka
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Barva
Více Méně
Tvar koberce
Více Méně
Rozměr koberce
Více Méně
Terapie pro děti s ADHD - vzdělávací a logopedické pomůcky
Při terapii dětí s ADHD je velmi důležitý individuální přístup k dítěti a jeho problémům. Existují individuální i skupinové terapie, jejichž správná realizace přináší kýžené výsledky. Inkluzivní vzdělávání zaváděné na základních a mateřských školách, zahrnuje především behaviorální a kompenzační terapii, jakož i logopedickou a jazykovou terapii s účastí zkušeného logopeda.
Pro tyto účely jsme připravili celou řadu vzdělávacích a logopedických pomůcek, které dokonale splní potřeby dětí, které se potýkají s hyperaktivitou, s krátkodobou pozorností, s poruchou pozornosti a hyperkinetickými poruchami. Je však třeba si uvědomit, že terapie dětí s ADHD vyžaduje nejen použití vhodných pomůcek, ale především adekvátní přístup kvalifikovaných osob, které budou schopné dětem s těmito poruchami porozumět a vytvořit vhodné podmínky.
Připravená nabídka zahrnuje řadu her, jejichž cílem je např. akceptace pravidel správného chování. Součástí vytvoření vhodných podmínek pro vzdělávání je i časté střídání činností, vytvoření podmínek pro odpočinek a relax. Zajímavým řešením je kinetický písek - materiál ideální pro modelování, který je velmi měkký a nešpiní ruce. Modelování s tímto pískem má uklidňující a terapeutický charakter. Dalším návrhem jsou barevné přesýpací hodiny, u kterých protékají olejnaté látky, speciální houpací sítě, tunely, vzdělávací žíněnky a mnoho dalších vysoce kvalitních produktů.

Existuje 50 produktů.

Zobrazení 1-12 z 50 položek