undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
12 4999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Značka
Více Méně
Materiál
Více Méně
Logopedie
Logopedické pomůcky pro děti
Inkluzivní vzdělávání hledí na zdravotní postižení prostřednictvím bariér vytvořených společnosti. Mohou mít různorodý charakter - sociální, organizační, právní nebo ekonomický. Podle této teorie je právě společnost zodpovědná za sociální důsledky související se zdravotním postižením a může se snažit je omezit. Je velmi důležité zapojit do společenského života lidi s různými dysfunkcemi, a otevřít se jejich potřebám a očekáváním. Mateřské školky a školy by měly zrušit všechny vzdělávací, organizační, technické nebo mentální bariéry, a umožnit žákům bezproblémové fungování. Náš internetový obchod odpovídá na tyto potřeby a nabízí řadu logopedických pomůcek pro práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami.
Logopedie je součástí inkluzivního vzdělávání, u dětí s problémy se správnou výslovností a nerovnoměrným vývojem. Právě těmto dětem jsou prezentované pomůcky určené. V této kategorii najdete mimo jiné hry, knihy a počítačové programy. Bohatý sortiment oplývá produkty vhodně přizpůsobenými individuálním potřebám dětí, které se potýkají s logopedickými problémy.
Nabízíme pouze osvědčené pomůcky, které jistě získají Vaše uznání. Výukové pomůcky nabízíme ve třech úrovních – snadné, střední a obtížné. Zaručujeme atraktivní ceny nabízených pomůcek, které nepochybně najdou své uplatnění v mateřských školkách a školách.

Existuje 40 produktů.

Zobrazení 1-12 z 40 položek