Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
5 3599
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Šíře
Více Méně
Hloubka
Více Méně
Výška
Více Méně
Barva desky
Více Méně
Nábytková sestava
Více Méně
Čelo skříňky
Více Méně
Základna skříňky
Více Méně
Další charakteristika skříňky
Více Méně
Použitý materiál
Více Méně
Zásobníky a boxy na skladování
Boxy a kapsáře k uskladnění hraček
Všichni dospělí vědí, jak těžké je udržovat pořádek v dětském pokoji, a co teprve ve školce. Obzvláště, když děti mají velkou sbírku panenek nebo autíček. Proto nabízíme širokou škálu produktů k uskladnění hraček. Jedná se o moderní boxy k uskladnění hraček, navržené v dětském stylu, který odpovídá charakteru školních družin a mateřských škol. Díky nim se dětí naučí užitečným dovednostem jako je uklízení a uspořádání hraček. Usnadní jim okamžitě najít potřebné hračky a zbývající čas věnovat rozvoji kreativity a fantazie.
V našem obchodě nabízíme velmi praktické kapsáře na hračky, které lze připevnit na zeď skříňky, stolu nebo police. Mohou se stát místem pro skladování nejoblíbenějších hraček, které si zaslouží být neustále po ruce. Kapsáře jsou vyrobeny z příjemných na dotek a snadno se čistících materiálů. Díky mnoha zajímavým designům najdete model vhodný přímo pro Vaše jesle či školku.
Snadné, pohodlné a praktické předměty pro skladování hraček pomohou nejen udržovat pořádek, ale zároveň zdobí místnost a dodávají jí jedinečný charakter. Další výhodou těchto praktických úložných boxů je jejich velmi atraktivní cena, díky které se stanou zajímavou alternativou ke skříním a přeplněným zásuvkám. Dětí bude těšit nové hravé vybavení a vychovatele potěší dokonalý pořádek.

Existuje 235 produktů.

Zobrazení 1-12 z 235 položek