undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
149 1599
Určeno pro
Více Méně
Informační tabulky
Školní informační tabulky
Informační tabulky jsou důležitým školním vybavením. Jsou nepostradatelným doplňkem, díky kterému můžete informovat studenty nebo jejich rodiče o důležitých záležitostech. Díky barevným variantám tabulky se skvěle uplatní jako vybavení mateřské školy nebo dětské skupiny. Vyberte si z bohaté nabídky různých typů školních informačních tabulek, které splňují všechny potřeby tříd a celých škol.
V nabídce najdete např. nástěnku s kalendářem, která pomáhá dětem pochopit tok času a rozpoznat roční období nebo dny v týdnu. Rovněž se vyplatí investovat do informačních panelů pro rodiče. Jsou vybavené otvory (pod kterým je uvedeno jméno dítěte), do kterých můžete vložit papírky s informacemi pro jejich rodiče. Dětem usnadňujeme poznávání jmen kolegů a určování jejich nálady, k tomu slouží tabulka ve tvaru vláčku, která zároveň plní funkci prezenční listiny. Zajímavým řešením je jídelní lístek vytvořený z tapiserie.
Tabulky vyrobené z tapiserie, jsou bezpečné pro děti a nevystavují je sebemenším zraněním. Barevné informační tabule zaujmou děti a upoutají jejich pozornost. V případě, že se rozhodnete investovat do informačních tabulek, vytvoříte tím příjemnější organizaci v každé třídě a dostatek prostoru pro informace ohledně chodu, či dění ve škole.

Existuje 21 produktů.

Zobrazení 1-12 z 21 položek