Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
25 62999
Určeno pro
Více Méně
Barva
Více Méně
Tabule, vitríny a plánovací tabule
Abychom splnili očekávání vzdělávacích institucí, rodičů a samotných studentů, zavedli jsme také magnetické tabule. Naše bohatá řada zahrnuje: jednotlivé tabule s potiskem, potištěné triptychy, závěsné tabule, tabule na stojanu, stejně jako otočné a mobilní desky. Kromě toho se neustále snažíme rozšiřovat naši nabídku.
 
Chceme být vnímáni jako spolehlivý a důvěryhodný partner, a proto vynakládáme veškeré úsilí, abychom Vám poskytli nejkvalitnější sortiment za bezkonkurenční cenu.
 
Doporučujeme kolekci magnetických tabulí z nabídky Insgraf. Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti, obraťte se na naše zaměstnance, kteří Vám poskytnou radu a pomoc.

Školní tabule a vitríny, např. magnetické
Magnetické tabule na suché mazání patří dnes mezi základní vybavení učeben a konferenčních místností. Jsou také užitečné při školeních a prezentacích. Kromě prezentačních funkcí se skvěle hodí pro nástěnky. Naše nabídka zahrnuje magnetické tabule různých formátů. Všechny jsou vyrobeny z materiálů odolných proti opakovanému otěru. Pevný hliníkový rám zajišťuje stabilitu a jednoduchou montáž.
Pro školy a univerzity nabízíme specializované školní tabule se zvýšenou odolností. Dalším prvkem naší nabídky jsou školní vitríny (korkové, textilní a magnetické) připravené na dlouhodobé vystavení materiálů, které by měly být chráněny proti neoprávněnému přístupu.

Existuje 151 produktů.

Zobrazení 1-12 z 151 položek