Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
359 39999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Šíře
Více Méně
Hloubka
Více Méně
Výška
Více Méně
Barva desky
Více Méně
Nábytková sestava
Více Méně
Čelo skříňky
Více Méně
Základna skříňky
Více Méně
Další charakteristika skříňky
Více Méně
Barva pracovní plochy
Více Méně
Použitý materiál
Více Méně
Značka
Více Méně
Charakteristika hračky
Více Méně
Materiál
Více Méně
Hrací koutky pro jesle a školky
Paravány a koutky pro předškoláky
Co je nejdůležitější v životě každého předškoláka? Samozřejmě – bezpečnost, láska rodičů, zdraví ... ale také zábava! A každá instituce se o to snaží, jak nejlépe umí! Dobře vybavená předškolní třída poskytne hodiny skvělé, kreativní zábavy a učení, které podpoří děti při vytváření jejich vlastního světa.
Velmi důležité je rozdělit jednotlivé zóny podle aktivit, kterými bude předškolák trávit čas. Koutek předškolního věku může mít různorodou povahu – didaktickou, kde budou všechny vzdělávací pomůcky a umělecké materiály, ale také knihovny s volným přístupem, které jsou prvním krokem k dobrodružství s knihami.
Skvělým nápadem pro koutky v mateřských školkách jsou tematické zóny, např. koutek pro jednoduché experimenty, zóna s kuchyňkou nebo ponk autoservisu. Pro nejmladší můžete vytvořit fantastické manipulační koutky, které podporují rozvoj jemné motoriky.
Dalším dobrým nápadem na vymezení prostoru ve školkách jsou paravány. Samozřejmě, že se nejedná o nevzhledné stěny nebo staromódní závěsy. Dětské paravány pro mateřské školky jsou plné barev, pozitivní energie a vzorů vhodných pro děti. V našem e-shopu nechybí také klasické relaxační paravány, jejich jednoduchý, přesto moderní design dokonale zapadne do interiéru předškolních prostor. Dětský paraván se může stát součásti divadélka, povzbudí tak představivost a kreativní hrátky dětí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Existuje 231 produktů.

Zobrazení 1-12 z 231 položek