Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
149 199999
Určeno pro
Více Méně
Věk
Více Méně
Šíře
Více Méně
Hloubka
Více Méně
Výška
Více Méně
Barva desky
Více Méně
Nábytková sestava
Více Méně
Délka sestavy
Více Méně
Další charakteristika sestavy
Více Méně
Čelo skříňky
Více Méně
Základna skříňky
Více Méně
Další charakteristika skříňky
Více Méně
Použitý materiál
Více Méně
Materiál
Více Méně
Tvar koberce
Více Méně
Průměr koberce
Více Méně
Křesla, pohovky, sedáky
Křesla, křesílka, sedáky a pohovky - plánovaní prostoru v jeslích, mateřských školách a základních školách
Správně vybavená předškolní herna by měla obsahovat i vhodně umístěný odpočinkový koutek. Koutek vybavený měkkými sedáky a pohovkami dětem poskytne útočiště a možnosti odpočinku nebo prohlížení obrázkových knih.
K vybavení odpočinkových a relaxačních koutků se skvěle hodí dětské molitanové pohovky potažené omyvatelnou PVC látkou nebo příjemnou mikrofázi se snadnou údržbou. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete i sedáky různých tvarů a barev. Od jednoduchých barevných polštářků kulatého nebo čtvercového tvaru, které oceníte nejen během ranního kruhu nebo během čtení pohádky, až po profilované modulové sedáky s možností vzájemného kombinování a doplnění zásobníky na knihy nebo hračky. Široký výběr barev a odstínů Vám umožní vytvoření skutečně moderního a ladícího prostoru.
Zajímavým sedacím prvkem, který naleznete pouze v našem internetovém obchodě jsou dřevěné podesty. Sestavy podest různých velikostí Vám umožní vybavit i tu nejmenší místnost. Podesty si děti velmi rychle oblíbí a začnou zde trávit čas. V době vánočních besídek nebo oslav Dne matek z podest sestavíte divadelní pódium.
V internetovém obchodě insgraf.cz naleznete kompletní nabídku křesel, křesílek, pohovek a sedáků různých tvarů, určených pro jesle, dětské skupiny, mateřské školy a základní školy.

Existuje 808 produktů.

Zobrazení 1-12 z 808 položek