undo Návrat o úroveň výše

Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Cena
1717 9065
Určeno pro
Více Méně
Sestavy stolů a židlí
Více Méně
Sety školních lavic a židlí
Sestavy židlí a stolů pro vzdělávací instituce
Ve všech vzdělávacích institucích, jako jsou mateřské a základní školy, je v poslední době kladen velký důraz na inkluzivní vzdělávání. Co je to a komu je určeno? Inkluzivní vzdělávání předpokládá, že bariéry pro děti s různými typy dysfunkcí jsou vytvářeny samotnou společností. Proto je nutné s nimi bojovat a otevírat se různým potřebám dětí se všemi druhy problémů. Pro tento účel je vhodné přemýšlet o bezpečném, pohodlném vybavení učeben přizpůsobených specifickým potřebám.
Internetový obchod Insgraf nabízí sady židlí a stolů pro vzdělávací instituce, které jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nábytek, který poskytujeme, se vyznačuje nejvyšší kvalitou – byl vyroben z vysoce kvalitních materiálů solidním a promyšleným způsobem. Pozoruhodný je také univerzální design, stejně jako skvělá cena.
Nábytek pro školy nebo školky je k dispozici v mnoha variantách. Díky tomu si každý, může vybrat ten správný model pro sebe. Zajišťujeme širokou škálu židlí různých typů, mezi nimiž jsou také výrobky s regulací výšky, židle se stolem nebo otočné židle. Totéž platí jak pro stoly, ale také pro celé sestavy. Nábytek je určen pro děti školního a předškolního věku.

Existuje 20 produktů.

Zobrazení 1-12 z 20 položek