Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
249 22999
Určeno pro
Více Méně
Barva desky
Více Méně
Regulace výšky
Více Méně
Druh stolu
Více Méně
Šíře stolu
Více Méně
Hloubka stolu
Více Méně
Rozměr pracovní plochy
Více Méně
Výška stolu
Více Méně
Průměr stolu
Více Méně
Typ konstrukce, noh stolu
Více Méně
Barva konstrukce, noh stolu
Více Méně
Druh pracovní plochy
Více Méně
Tvar pracovní plochy
Více Méně
Rohy
Více Méně
Barva pracovní plochy
Více Méně
Další charakteristika stolu
Více Méně
Druh stolu
Více Méně
Stoly
Stoly a stolky pro jesle, dětské skupiny a mateřské školy, školní lavice pro základní a střední školy
Na dětech záleží především. Čas, který děti tráví ve vzdělávacích zařízeních se stále prodlužuje. Vybavení institucí ergonomicky navržený nábytkem splňujícím veškeré požadavky platných norem je proto stěžejní. Povinnost zajištění sedacího nábytku přizpůsobeného tělesné výšce žáků je uvedená ve školním zákoně a hygienické vyhlášce. Zdravé sezení v období tělesného růstu je základním předpokladem pro správný vývoj tělesné konstrukce. V této kategorii naleznete dětské stolečky pro jesle a mateřské školy. Děti v tomto věku u stolečků pracují v rámci výtvarné výchovy, stavějí z kostek, hrají si se skládačkami, malují a kreslí. Potřebují dostatečný prostor pro rozložení všech výtvarných pomůcek i pro správný umělecký rozmach. Pro základní a střední školy máme v nabídce klasické školní lavice i stolky speciálních tvarů, umožňujících rychlou a snadnou změnu uspořádání třídy.
Školní život se neodehrává pouze v kmenových třídách a odborných učebnách. V nabídce našeho obchodu naleznete rovněž i jídelní stoly a družinové stoly. Tyto stoly jsou vybavené pevným kovovým rámem a snadno omyvatelnou odolnou pracovní deskou. Pro vybavení odborných učeben chemie a fyziky máme v nabídce stoly potažené kompaktním plastem HPL. Jedná se o vysoce odolný materiál odolný proti působení vlhka, chemických látek a proti mechanickému poškození.
Dětské, školní, jídelní a družinové stoly v této kategorii jsou doplněné pevným kovovým rámem a kovovými nohami nebo nohami z dřevěného masivu, s možností regulace výšky.

Existuje 9627 produktů.

Zobrazení 1-12 z 9627 položek