Třídění podle

Dostupnost
Více Méně
Kategorie
Více Méně
Cena
69 12099
Určeno pro
Více Méně
Regulace výšky
Více Méně
Velikost židle
Více Méně
Výška sedáku
Více Méně
Materiál sedáku
Více Méně
Barva sedáku
Více Méně
Typ noh židle
Více Méně
Barva konstrukce židle
Více Méně
Další charakteristika židle
Více Méně
Židle
Nábytek pro vzdělávací zařízení – židle
Každá vzdělávací instituce má své vlastní potřeby, pokud jde o velikost nebo estetickou hodnotu nábytku, ale všechny z nich potřebují vysoce kvalitní nábytek vyrobený v souladu s platnými normami. Všechna tato vysoká očekávání splňují židle, které Insgraf nabízí. Náš sortiment židlí je určen jak pro mateřské školky, jesle, základní školy, tak i střední školy a učiliště.
Naše nabídka zahrnuje stabilní, okouzlující dřevěné židle, které malé děti milují, ale také barevné, profilované plastové židle, které jsou uzpůsobeny malým uživatelům. Osvědčí se při kreslení a skládání puzzle, ale také v tematických koutcích nebo u jídla. V dětských klubech a jeslích budou zapotřebí také jídelní židličky ke krmení.
Pro starší školní děti doporučujeme klasické židle s kovovým rámem v široké škále barev. Naše židle jsou vybaveny profilovanými sedáky z překližky, které pomáhají udržovat správné držení těla při sezení. Doporučujeme také moderní školní plastové židle v různých barvách. Pro počítačové třídy a učebny je nejvhodnější otočná židle.
Vzdělávací zařízení to nejsou pouze učebny. V naší nabídce najdete také židle pro kabinety, chodby nebo jídelny. Výjimečná nabídka zahrnuje multifunkční židle. Seznamte se s širokým sortimentem našich židlí.

Existuje 796 produktů.

Zobrazení 1-12 z 796 položek