Nábytek pro mateřské školky, školy a jesle
Insgraf je společnost s mnohaletou tradicí, která dokonale rozumí potřebám dětí a jejich učitelů. Proto jsme naši nabídku rozšířili o nábytek pro mateřské školky, školy a jesle. Chápeme, že nábytek pro vzdělávací zařízení to nejsou pouze židle a psací stoly ve správných rozměrech, i když ty také nabízíme v našem sortimentu. Komplexní vybavení škol má jiné požadavky na kolekci produktů, které se liší od nábytku navrženého pro mateřské školy a školy – vše záleží na věku a vývojovém stupni dítěte.
Pro jesle nabízíme přebalovací pulty, postýlky a povlečení s vhodnými skřínkami, stolečky a jídelní židličky, nábytek pro uchování hraček, bezpečnostní pojistky na rohy stolů a stěn, a také produkty z pohádkové a senzorické série, které rozvíjejí zábavu.
Nabídka vybavení pro školky zahrnuje barevné regály a skříňky, které vytvářejí radostnou atmosféru, individuální a skupinové stolečky, pohodlné židle přizpůsobené výšce dítěte, šatny, knihovny, první počítačové stoly…Ideální školní nábytek pro děti i dospělé
Pro děti školního věku nabízíme židle, lavice, regály, knihovny, speciální skříňky do škol na aktovky, šatny, vybavení laboratoří, nábytek do družiny a knihovny. Pokud patříte k nerozhodným, máme pro Vás připravené návrhy na realizaci místností ve škole, společně s uvedením zobrazeného nábytku dané sestavy.
V naší nabídce najdete také předměty užitečné pro každodenní práci s dětmi všech věkových kategorií, jako je odolné nádobí, stolečky na kelímky a vybavení technických místností. Insgraf neopomíjí také dospělé, kteří s dětmi pracují. Nabízíme pohodlné psací stoly a židle, elegantní nábytek do sborovny a kabinetů (asistenti, učitele) nebo promítací stoly - a samozřejmě kompletní výběr tradičních i multimediálních tabulí.